Home / İnternet / Adblock Engelleyen Sitelerden Kurtulun

Adblock Engelleyen Sitelerden Kurtulun

Reklamları engelleyen eklentileri kullananlar bilir. Bazı sitelerde ‘reklam engelleyici kullanıyorsunuz, devam etmek için reklam engelleyicinizi kapatınız’ gibi zorba uyarılar çıkar. Kapatmıyorum kardeşim, senin reklamını görmek istemiyorum.  Neyse, buna bir çözüm var. Anti-adblock killer. Bu eklenti sayesinde adblock kullandığımızı kimse anlayamayacak.

Eklenti Sayfası : https://github.com/reek/anti-adblock-killer

Kurulum İçin Yardımcı Video : https://www.youtube.com/watch?v=AMVm4T1G0CU

Eklentinin kurulumunu adım adım anlatıyorum.

Adım 1) Linkte verdiğim chrome eklentisini tarayıcımıza kuruyoruz. (Farklı tarayıcı kullananlar github sayfasından eklenti linkini bulabilir)

https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo

Adım 2) http://reek.github.io/anti-adblock-killer/#filterlist sayfasına gidip ‘subscribe’ butonuna basıyoruz. Bu buton ile adblock eklentimize yeni bir filtre eklemiş oluyoruz.

Adım 3) Son olarak ‘anti-adblock killer’ eklentisini kurmak için https://raw.githubusercontent.com/reek/anti-adblock-killer/master/anti-adblock-killer.user.js sayfasını açıyoruz.  Bu sayfayı açtığımızda tampermonkey üzerinde eklentinin kurulum sayfası açılacak. Yükle dediğimiz anda kurulum gerçekleşecek. Yapmamız gerekenler bu kadar.

Tampermonkey eklenti simgesi üzerine bastığınızda ‘Anti-Adblock Killer’ın aktif olduğunu görürsünüz. Artık sizi adblock kullandığınız için kimse uyaramaz. İnernetteki özgürlüğün tadını çıkarın.

%d blogcu bunu beğendi: